رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۰
  • کد خبر : ۱۰۳۸۸
  • مشاهده :  537 بازدید
  • چاپ خبر : سرقت از فروشگاه عرضه تلفن همراه در خیابان شریعتی دزفول

سرقت از فروشگاه عرضه تلفن همراه در خیابان شریعتی دزفول

به گزارش خبرنگار دزآوان سارقان شب گذشته با سوراخ کردن سقف و ورود به فروشگاه ، از یک فروشگاه عرضه گوشی تلفن همراه در خیابان شریعتی دزفول سرقت کردند.

سرهنگ علی الهامی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول در این باره به خبرنگار دزآوان گفت : سارقان شب گذشته یک فروشگاه عرضه کننده تلفن همراه را مورد سرقت قرار دادند.

وی افزود : با وجود اینکه این فروشگاه در قسمت همکف مجهز به دوربین مدار بسته و دزدگیر بوده اما سارق یا سارقان از عدم تجهیز قسمت بالکن فروشگاه به وسایل ایمنی و دزدگیر رخنه کرده و با ایجاد سوراخ در سقف بالکن وارد مغازه شده اند.

وی با بیان اینکه جزئیات و میزان سرقت از این فروشگاه  توسط کارشناسان انتظامی در دست بررسی است گفت : سارق یا سارقین پس از ورود به قسمت همکف فروشگاه پس از به صدا در آمدن آژیر دزدگیرها فرار کرده اما موفق به سرقت از این مغازه شده اند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول در ادامه گفت : از شهروندان و بازاریان تقاضا میکنیم فروشگاهها و منازل خود را به وسایل ایمنی ، دزدگیر و دوربین مدار بسته مجهز سازند.

الهامی در خاتمه گفت : وجود دوربینهای مدار بسته در منازل یا فروشگاهها باعث میشود که این محلها کمتر در خطر سرقت قرار گیرند و اگر محلی مورد سرقت قرار گیرد فیلمهای ضبط شده در تشخیص هویت و شناسایی سریع سارقان کمک بسیار بالایی به پلیس خواهد کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه