رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۶
  • کد خبر : ۱۰۳۹۵
  • مشاهده :  408 بازدید
  • چاپ خبر : توضیحات پلیس دزفول در خصوص کلیپ منتشر شده از درگیری مامور راهنمایی و رانندگی دزفول با راکب موتورسیکلت که در فضای مجازی منتشر شد

توضیحات پلیس دزفول در خصوص کلیپ منتشر شده از درگیری مامور راهنمایی و رانندگی دزفول با راکب موتورسیکلت که در فضای مجازی منتشر شد

به گزارش خبرنگار دزآوان در روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی بین کاربران در خصوص درگیری مامور راهنمایی و رانتدگی دزفول با یک راکب موتورسیکلت منتشر شد که به سرعت دست به دست گردید و اعتراض آنان را بدنبال داشت.

سرهنگ علی الهامی فرمانده نیروی انتظامی دزفول در اینباره به خبرنگار دزآوان گفت : ابتدا باید از حسن نظر مردم و توجه به اقدامات پلیس و خواسته آنها از پلیس تشکر کرد.

وی افزود : شهروندان توجه کنند فیلم کامل منتشر نشده و پیش از این اتفاق راکب موتور سیکلت اقدام به زدن سیلی و پرت کردن کلاه مامور راهنمایی و رانندگی میکند که شخص فیلمبردار از آن فیلمبرداری نکرده است.

فرمانده نیروی انتظامی دزفول در ادامه با بیان اینکه توقیف موتورسیکلت به دلیل رانندگی در پیاده رو و اجرای قانون بوده بیان داشت : طبق قانون حرکت موتورسیکلت در پیاده رو ممنوع است و شهروندان از جمله بانوان و افراد سالخورده بارها خواسته اند تا این موضوع را حل کنیم و توقیف این موتور به دلیل اجرای قانون بوده است.

الهامی همچنین گفت : موتور این شهروند به دلیل رانندگی در پیاده رو توقیف شده و پس از آنکه وی مدارک قانونی از جمله گواهینامه و کارت موتور را ارائه نداد ، موتورسیکلت وی باید مطابق قانون توقیف و به پارکینگ منتقل شود.

وی در خصوص این درگیری نیز گفت : وقتی که مامور راهنمایی و رانندگی قصد داشت موتور سیکلت توقیفی را در موتوربر قرار دهد این شهروند تلاش کرد موتور خود را از ید ماموران خارج کند که وی نیز دست شهروند را میگیرد اما تعرضی نمیکند.

الهامی در ادامه گفت : شخصا به ماموران آموزش و تذکر داده شده که نسبت به توهین های احتمالی سعه صدر بیشتری از خود نشان دهند و شخصا به این مامور تذکر جدی داده شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه