رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۲
  • کد خبر : ۱۵۶۱
  • مشاهده :  569 بازدید
  • چاپ خبر : گزارش دز آوان از تکمیل کارخانه فولاد دزفول و مشکلات بوجود آمده /اگر مسئولین حمایت نکنند سرمایه گذاران انگیزه ای برای احداث پروژه در دزفول پیدا نمیکنند

گزارش دز آوان از تکمیل کارخانه فولاد دزفول و مشکلات بوجود آمده /اگر مسئولین حمایت نکنند سرمایه گذاران انگیزه ای برای احداث پروژه در دزفول پیدا نمیکنند

دزفول شهری با جمعیت بالای نیم میلیون نفر که استعداد مرکز استان بودن را نیز دارا میباشد هر روز بر جمعیت این شهر در حال رشد افزوده میشود بحث تامین امنیت و ایجاد اشتغال و امکانات رفاهی جهت شهروندان یکی از مشکلات مسئولین شاغل در شهرهای در حال رشد جمعیتی بوده است . ایجاد اشتغال […]

دزفول شهری با جمعیت بالای نیم میلیون نفر که استعداد مرکز استان بودن را نیز دارا میباشد هر روز بر جمعیت این شهر در حال رشد افزوده میشود بحث تامین امنیت و ایجاد اشتغال و امکانات رفاهی جهت شهروندان یکی از مشکلات مسئولین شاغل در شهرهای در حال رشد جمعیتی بوده است .

ایجاد اشتغال ارتباط مستقیم  در تامین امنیت و رفع نیاز نیروی جوان یک شهر است. شعار رفع بیکاری جمله ای آشنا برای مردم است که معمولا در ایام نزدیک به انتخابات بیشتر به گوش مردم میرسد .

کارخانه فولاد دزفول یکی از پروژه هایی است  که امید زیادی برای مردم دزفول  جهت تامین ۱۵۰۰ فرصت شغلی جهت اشتغال جوانان دزفول و رونق کسب و کار ایجاد کرده است .

کارخانه فولاد دزفول در زمینی به وسعت ۱۰۰ هکتار در محل سابق پادگان قائمیه در حال احداث است و پیش بینی شده که با تکمیل این پروژه ۱۵۰۰ نفر مشغول به کار شوند.امتیاز کارخانه فولاد دزفول در دوران تصدی مهندس احسانی نیا فرماندار سابق دزفول و با حمایت جناب سید احمد آوایی نماینده پیشین دزفول در مجلس شورای اسلامی و با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی ( مهندس جابریان ) در حال احداث و تکمیل است. که البته تلاشهای زیادی از سوی فرماندار فعلی مهندس آصفی جهت تکمیل پروژه صورت گرفته است .

اما متاسفانه اطلاع پیدا کردیم که روند تکمیل این پروژه به کندی پیش رفته و این کندی باعث متحمل شدن ضررهایی به سرمایه گذار  شده است . تحقیقات دز آوان نشان داد که   یکی از مهمترین علت عدم پیش رفت این پروژه ترخیص نشدن دستگاههایی که از خارج کشور توسط بخش خصوصی خریداری شده اما در گمرک  بندر امام خمینی ره اجازه ترخیص داده نشده است .لذا جهت رفع این معضل می‌طلبد مسئولین اجرایی و قضایی دزفول  به دور از هر اختلاف سیاسی اتحادی اتخاذ کنند تا این مشکل بر طرف شود تا این حمایت باعث تشویق سایر سرمایه گذاران در بخش های مختلف در دزفول شود و هزاران خانواده که چشم به انتظار افتتاح این کارخانه هستند شاهد اشتغال فرزندان خود شوند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه