رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۷
  • کد خبر : ۳۶۰۰
  • مشاهده :  846 بازدید
  • چاپ خبر : دهیار سنجر در گفتگو با دزآوان خبر داد :  نابودی گلهای رز پایتخت گل ایران به دلیل بیماری نامعلوم/مسئولین اداره کشاورزی تا زمان از دست نرفته است اقدامات لازم را انجام دهند

دهیار سنجر در گفتگو با دزآوان خبر داد : نابودی گلهای رز پایتخت گل ایران به دلیل بیماری نامعلوم/مسئولین اداره کشاورزی تا زمان از دست نرفته است اقدامات لازم را انجام دهند

محسن خیره کش دهیار سنجر از آسیب جدی مزارع گل خبر داد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دزآوان محسن خیره کش در گفتگو با خبرنگار دزآوان بیان داشت : متاسفانه کشاورزان زیادی به ما مراجعه کرده و از آسیب جدی کشت گل رز گلخانه های خود خبر دادند. وی افزود :به علت نامعلومی گلهای […]

محسن خیره کش دهیار سنجر از آسیب جدی مزارع گل خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دزآوان محسن خیره کش در گفتگو با خبرنگار دزآوان بیان داشت : متاسفانه کشاورزان زیادی به ما مراجعه کرده و از آسیب جدی کشت گل رز گلخانه های خود خبر دادند.

وی افزود :به علت نامعلومی گلهای این گلخانه ها ریزش کرده و در حالی که زمان فروش و ارسال گل به سایر شهرهاست کشاورزان گلکار با ضرر جدی مواجه شدند.

خیره کش ضمن بیان این موضوع که هرگونه سمپاشی جهت کنترل این بیماری بی اثر بوده بیان داشت :کشاورزان تمام سموم را امتحان قرار داده اند اما نتیجه ای عاید نشده است .

وی در ادامه افزود : ما با اداره کشاورزی مکاتبه و مذاکره کردیم که کارشناسی را جهت بررسی موضوع به منطقه بفرستد که تاکنون اقدامی صورت نگرفته شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد : دزفول و سنجر پایتخت گل ایران نامگذاری شده است و لازم است سریعا کارگروه ویژه ای جهت بررسی و رفع مشکل این موضوع که به هیچ عنوان زیبنده پایتخت گل ایران نیست صورت بگیرد.

۲۰۱۵۱۲۱۳_۱۲۱۷۳۲

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه