سایت دز آوان پیام تبریک دکتر درویش زاده به منتخب مردم و تشکر از حضور پرشور امت حزب الله و انقلابی دزفول | شبکه خبری تحلیلی دزآوان
رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۳
  • کد خبر : ۴۲۲۰
  • مشاهده :  465 بازدید
  • چاپ خبر : پیام تبریک دکتر درویش زاده به منتخب مردم و تشکر از حضور پرشور امت حزب الله و انقلابی دزفول

پیام تبریک دکتر درویش زاده به منتخب مردم و تشکر از حضور پرشور امت حزب الله و انقلابی دزفول

به گزارش پایگاه خبری دزآوان پیام تبریک دکتر درویش زاده به منتخب مردم و تشکر از حضور پرشور امت حزب الله و انقلابی دزفول به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم مردم شریف، بزرگوار و شهیدپرور شهرستان دزفول حضور حماسی و ارزشمندتان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پاسخ به ندای […]

به گزارش پایگاه خبری دزآوان پیام تبریک دکتر درویش زاده به منتخب مردم و تشکر از حضور پرشور امت حزب الله و انقلابی دزفول به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف، بزرگوار و شهیدپرور شهرستان دزفول

حضور حماسی و ارزشمندتان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پاسخ به ندای رهبر عزیز انقلاب و سلوک عزتمندانه شما در منهج پرافتخار شهیدان، بیانگر «نه» بزرگ شما به نظام سلطه و تایید مجدد انقلاب اسلامی بود.
اینجانب به سهم خود این حضور و شعور و خلوص را ارج می‌نهم و از یکایک رای‌دهندگان عزیز که به اسلامیت نظام رای دادند تقدیر و تشکر می‌کنم.
بی‌تردید نقش موثر مسئولان محترم برگزارکننده انتخابات، از عوامل اجرایی و نظارتی تا نیروهای انتظامی و تمام ادارات و نهادها در بسترسازی این حماسه بزرگ بر هیچ‌کس پوشیده نیست و ما قدردان این مجاهدت هستیم.
برنده اصلی این انتخابات در سطح کشور ملّت هوشمند و بصیر ایران است که توانست جلوه زیبایی از مردم‌سالاری دینی را در منظر جهانیان به نمایش بگذارد و برخلاف تلاش دستگاه‌های رسانه‌ای استکبار، مجلسی قوی‌تر، انقلابی‌تر و استکبارستیزتر را برای تقویت نظام و حل مشکلات معیشت خود برگزیند.
اینجانب به برگزیده این دوره از انتخابات، برادر عزیزم جناب آقای مهندس پاپی‌زاده که توانست اعتماد بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان در انتخابات را جلب کند تبریک می‌گویم و برای ایشان در ایفای وظیفه خطیر نمایندگی مردم شریف شهرستان دزفول آرزوی موفقیت دارم.
قطعا بهره‌گیری از ظرفیت‌های کارشناسی منطقه و برنامه‌های مفید دیگر کاندیداهای محترم خواهد توانست ایشان را در حل معضلات و مشکلات دزفول به‌ویژه نگرانی‌های امنیتی، بیکاری فزاینده و چالش‌های فرهنگی و عمرانی یاری دهد.
بنده به سهم خود آمادگی دارم در هر زمینه که حل مشکلی از مشکلاتِ دزفول، همفکری، حضور و یا حمایت اینجانب را طلب کند همکاری نمایم.

والسلام
به امید رشد و تعالی دزفول، شهر مقاومت و ایثار

منبع خبر : دزمهراب

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه