رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۷
  • کد خبر : ۴۹۳۷
  • مشاهده :  1506 بازدید
  • چاپ خبر : خط لوله انتقال فاضلاب بافت قدیم دزفول ترمیم و از آسیب به پل باستانی دزفول جلوگیری شد

خط لوله انتقال فاضلاب بافت قدیم دزفول ترمیم و از آسیب به پل باستانی دزفول جلوگیری شد

به گزارش پایگاه خبری دزآوان خط لوله فاضلاب بافت قدیم ور محل پایه اول پل باستانی دزفول در جاده ساحلی که درسیلاب اخیر آسیب جدی دیده شد با تلاش شبانه روزی مدیریت و پرسنل امور آب و فاضلاب دزفول ترمیم شد.

۲۰۱۶۰۴۲۱_۰۲۱۶۳۵-1

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دزآوان عملیات ترمیم خط لوله فاضلاب بافت قدیم دزفول که در جاده ساحلی رودخانه و پایه پل باستانی دزفول بر اثر سیلاب آسیب دیده بود در ساعات اولیه بامداد روز پنج شنبه دوم اردیبهشت  ۱۳۹۵ ترمیم شد.

مهندس جمال الدین برفر مدیر امور آب و فاضلاب دزفول که در کنار کارکنان این امور در محل حضور داشت در این خصوص به خبرنگار دزآوان کفت : بر اثر سیلاب و تلاطم آب در پایه اول پل باستانی دزفول خط لوله انتقال فاضلاب بافت قدیم دزفول ۸۰ متر دچار آسیب جدی شده بود که با تلاش چهار روزه کارکنان امور آب و فاضلاب دزفول ترمیم شد.

وی افزود : این خط لوله انتقال فاضلاب از میدان رودبند ، فاضلاب بافت قدیم را به ایستگاه پمپاژ شدق رودخانه متصل میکند.

وی در ادامه گفت : بر اثر سیلاب این خط لوله از چند ناحیه از بین رفته بود که بلافاصله پس از فروکش کردن آب از جاده ساحلی اقدام به ترمیم شد.

مدیر امور آب و فاضلاب دزفول همچنین گفت : پس از پایان سیلاب بر اثر تلاطم آب این ناحیه از جاده ساحلی گودال شده بود که منجر به شکستن و تکه تکه شدن خط انتقال فاضلاب شده بود که به وسیله دستگاههای پمپاژ که توسط ستاد بحران آب و فاضلاب کشور به دزفول منتقل شده بود آب این گودال تخلیه شد.

برفر تصریح کرد : یکی از مشکلات اساسی اضافه شدن فاضلاب به این گودال بود که توسط وسائل مسدود کننده مانع اضافه شدن فاضلاب به رودخانه و آسیب به پل باستانی دزفول شدیم.

وی در پایان افزود : پس از تلاش شبانه روزی کارکنان این امور امشب در ساعات اولیه بامداد ترمیم این خط لوله انتقال فاضلاب به پایان رسید و از آسیب رساندن به محیط زیست روخانه دز  و پل باستانی جلوگیری به عمل آمد.

۲۰۱۶۰۴۲۱_۰۲۱۸۵۴

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه