رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۹
  • کد خبر : ۵۰۹۷
  • مشاهده :  448 بازدید
  • چاپ خبر : برگزاری دوره خبرنگاری ، کمک مالی به کانون جلسات مساجد و توزیع کتاب رایگان بین معتکفان مسجد جامع دزفول

برگزاری دوره خبرنگاری ، کمک مالی به کانون جلسات مساجد و توزیع کتاب رایگان بین معتکفان مسجد جامع دزفول

به گزارش پایگاه خبری دزآوان نادر سعادتی فر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دزآوان از کمک مالی به کانون جلسات مساجد و همچنین اعزام سفیران فرهنگی به استان قم خبر داد.

soadati-2

 

به گزارش پایگاه خبری دزآوان نادر سعادتی فر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری دوره خبرنگاری در دزفول خبر داد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگوی اختصاصی با دزآوان گفت : از ۱۱ اردیبهشت ماه لغایت ۲۵ اردیبهشت علاقمندان به خبرنگاری میتوانند با مراجعه به اداره ارشاد اسلامی در این دوره ثبت نام کنند.

وی افزود : اساتید مجربی جهت آموزش خبرنگاری و عکاسی خبری جهت این دوره در نظر گرفته که در پایان دوره به علاقمندان گواهی خبرنگاری رسمی داده میشود.

سعادتی فر  اعزام سفیران فرهنگی به استان قم را از دیگر امور  فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بر شمرد و افزود : ۱۳ نفر از روحانیون کانون جلسات مساجد جهت دوره ای تحت عنوان سفیران فرهنگی انتخاب و  به استان قم اعزام میشوند.

وی تصریح کرد : بودجه ای جهت کمک به کانون جلسات مساجد در نظر گرفته شده است که به کانون مساجدی که فعالیت بیشتری داشته باشند تعلق میگیرد.

سرپرست اداره ارشاد دزفول همچنین افزود : در اقدامی دیگر در بین افرادی که در مراسم معنوی اعتکاف حضورداشتند کتاب رایگان توزیع شد.

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه