رفتن به بالا
  • شنبه - ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۷
  • کد خبر : ۷۲۶۵
  • مشاهده :  359 بازدید
  • چاپ خبر : تعطیلی همزمان سه جایگاه سوخت در دزفول باعث ایجاد صفوف طویل خودروها در جایگاههای سوخت شده است

تعطیلی همزمان سه جایگاه سوخت در دزفول باعث ایجاد صفوف طویل خودروها در جایگاههای سوخت شده است

به گزارش شبکه خبری دزآوان تعطیلی همزمان سه پمپ بنزین دزفول جهت تعمیر مشکلات زیادی برای شهروندان دزفول ایجاد کرده است به طوری که صفوف طولانی خودروها در جایگاههای پمپ بنزین باعث نا رضایتی مردم از وضعیت موجود شده است.

در حالت عادی و تعطیل نشدن جایگاههای سوخت در دزفول ، این شهرستان به دلیل افزایش جمعیت و همچنین افزایش خودروها جوابگوی نیاز شهروندان نیست و با تعطیلی همزمان سه جایگاه سوخت جهت تعمیر شاهد صفوف طولانی خودروها در صفوف پمپ بنزینها هستیم.

تعداد جایگاههای سوخت در دزفول جوابگوی میزان خودرو شهرستان نیست و عدم برنامه ریزی مناسب شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در برنامه مشخص و زمان بندی شده برای تعطیل و تعمیر جایگاههای سوخت و تعطیلی سه جایگاه به صورت همزمان عامل اصلی این نابسامانی به نظر میرسد.

در همین راستا عظیم سرافراز رئیس شورای شهر دزفول در گفتگو با خبرنگار دزآوان ضمن انتقاد از وضعیت موجود اظهار کرد : اگر در یک زمان بندی مشخص و با فاصله این جایگاهها جهت تعمیر تعطیل میشد مشکلات کماری پدید می آمد.

وی افزود : برخی از شهروندان مجبورند برای خرید بنزین از یک منطقه به منطقه دیگر بروند.

سرافراز بیان داشت : از طریق فرمانداری موضوع را پیگیری خواهیم کرد چرا که در حالت عادی نیز تعداد جایگاههای سوخت جوابگوی نیاز مردم نیست.

رئیس شورای شهر دزفول همچنین گفت : مدیریت شرکت پخش فراورده های نفتی باید برای تعمیر جایگاههای سوخت مدت زمان مشخصی تعیین میکرد تا جایگاداران در این بازه زمانی و سریعا اقدام به اتمام تعمیرات کنند.

وی افزود : برخی جایگاهها بیش از چند ماه است که تعطیل هستند که باعث بروز مشکلات شده اند.

معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول نیز در گفتگو با دزآوان گفت : متاسفانه عدم برنامه ریزی دقیق باعث بروز مشکلاتی شده است.

عبدالحسین پوررکنی افزود : به دلیل اعتراضات مردمی این موضوع در حال پیگیری است و سریعا به دنبال رفع مشکل شهروندان هستیم.

وی با اشاره به اینکه تعداد جایگاههای سوخت شهرستان جوابگوی نیاز خودروها موجود نیست افزود : در شهر سالند یک پمپ بنزین احداث شده که در حال ضرر دادن است اما جایگاههای داخل شهر به راحتی چندین ماه است که تعطیل هستند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه