رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
  • کد خبر : ۷۳۵۸
  • مشاهده :  611 بازدید
  • چاپ خبر : تکذیب ادعای کمک ۳۰۰ میلیون تومانی به تیم بسکتبال پدافند رعد دزفول

تکذیب ادعای کمک ۳۰۰ میلیون تومانی به تیم بسکتبال پدافند رعد دزفول

بسکتبال آقایان شهرداری دزفول و فوتسال بانوان شهرداری دزفول که در سال گذشته موفق به صعود به لیگ برتر شده بودند با مصوبه شورای شهر از رفتن به این مسابقات بازماندند و دزفول لیگ برتر به یک رویا باقی ماند.بسکتبال شهرداری به نام پدافند رعد دزفول تغییر نام یافت و به یک دسته پایینتر سقوط کرد در حالی که حداقل با فروش امتیاز آن برای درآمد زایی داشته باشد و فعلا سرنوشت تیم فوتسال بانوان نا معلوم است و احتمال انحلال آن به نظر میرسد.

به گزارش شبکه خبری دزآوان تیم بسکتبال پدافند رعد دزفول در اولین دیدار از سری مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال کشور موفق شد با نتیجه ۶۸ بر ۶۴ تیم صنعت مس کرمان را شکست دهد و اولین گام را با اقتدار بردارد.

لازم به ذکر تیم بسکتبال  دزفول که در سال گذشته با نام شهرداری دزفول موفق به صعود به لیگ برتر بسکتبال کشور شده بود در پی تصویب شورای شهر دزفول از مسابقات لیگ برتر انصراف داد  و این تیم با یک رده سقوط  به دسته پااین تر با نام پدافند رعد دزفول به پدافند هوایی واگذار و در مسابقات امسال دسته اول بسکتبال کشور شرکت کرد. 

 فرهاد جاموسی عضو هیات مدیره تیم بسکتبال پدافند رعد دزفول در گفتگو با خبرنگار دزآوان گفت : تیم پدافند رعد دزفول شروع مسابقات را با برد آغاز کرد و توانست میزبان خود صنعت مس کرمان را شکست دهد.

فرهاد جاموسی ضمن تبریک این پیروزی افزود : امیدواریم که این برد شروع خوبی برای تیم بسکتبال دزفول باشد.

پیرو درج خبر پیروزی تیم پدافند رعد دزفول در مسابقات دسته اول و انتشار این برد در سایت  دزآوان یکی از اعضای شورای شهر با انتشار پیامی در فضای مجازی ازسایت دزآوان به دلیل نام بردن از تیم پدافند رعد دزفول انتقاد کرد و اظهار کرد که دزآوان مغرضانه نام شهرداری را از ابتدای نام این تیم حذف کرده است.

در ادامه این بیانیه عضو شورای شهر آمده است : مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان مصوب شورای شهر برای کمک مالی به تیم بسکتبال دزفول صورت گرفته است.

عظیم سرافراز عضو شورای شهر دزفول در گفتگو با خبرنگار دزآوان گفت : مبلغ مصوب برای کمک به تیم بسکتبال دزفول صد میلیون تومان است .

وی افزود : این تیم به نام پدافند رعد دزفول تغییر نام داده و بخاطر مصوب کمک صد میلیون تومانی شورای شهر و شهرداری نام شهرداری بر روی پیراهن این تیم درج شده است.

فرهاد جاموسی عضو شورای شهر دزفول و هیات مدیره تیم بسکتبال پدافند رعد دزفول نیز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دزآوان اظهار کرد : مهندس کرمی نژاد شهردار دزفول توجه ویژه ای به ورزش شهرستان داشته است و سال گذشته پس از صعود تیم بسکتبال شهرداری دزفول به سوپر لیگ بسکتبال کشور جلساتی بیشماری برای حفظ تیم انجام داد که متاسفانه به تصویب شورای محترم نرسید.

وی با بیان اینکه کمک صد میلیون تومانی شهرداری و شورای شهر به بسکتبال پدافند رعد دزفول غیر نقدی است تصریح کرد : یک کمک صد میلیون تومانی برای کمک به تیم بسکتبال با رای نزدیک به مخالفان تصویب شد که این کمک به صورت غیر نقدی و جهت تامین غذا ، محل تمرین ، البسه و تامین موارد حمل و نقل است و کمک نقدی صورت نخواهد گرفت.

وی افزود : بر اساس فیلمهای موجود در جلسات شورای شهر مشخص است چه کسانی رای موافق و چه کسانی رای مخالف داده اند و اینک که انتخابات شورای شهر نزدیک است ارسال برخی پیامها در فضای محازی از سوی فردی خاص جای تعجب دارد.

جاموسی ضمن تشکر از شهردار دزفول به دلیل تیمداری در سال گذشته گفت : تیمهای بسکتبال ، فوتسال و فوتبال بانوان شهرداری در سال گذشته با حمایت شهردار دزفول با هدف ایجاد نشاط و سرگرمی سالم جوانان نتایج بسیار خوبی کسب کرد که جای تقدیر از مهندس کرمی نژاد وجود دارد.

عضو شورای شهر دزفول افزود : در سال گذشته هم فوتسال بانوان و هم بسکتبال آقایان لیگ برتری شد که به دلیل برخی مسائل دزفول از راهیابی به لیگ برتر بازماند که با حمایت از این تیمها بار دیگر فرصت لیگ برتر شدن دزفول وجود دارد.

در پایان لازم به ذکر است در سایت فدراسیون بسکتبال نام تیم نماینده  دزفول با عنوان  پدافند رعد دزفول ثبت شده است.

دزآوان از شهردار دزفول مهندس کرمی نژاد ،و عظیم سرافراز رئیس شورای شهر دزفول و فرهاد جامدسی عضو شورای شهر و هیات مدیره تیم بسکتبال بخاطر حمایت از ورزش شهرستان تشکر ویژه ای دارد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه