رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
  • کد خبر : ۷۴۰۴
  • مشاهده :  707 بازدید
  • چاپ خبر : آسفالت خیابانهای منطقه محروم کوی پیام نور از محل اعتبارات دولتی انجام میگیرد
با پیگیری مهندس پاپی زاده و مهندس کرمی نژاد :

آسفالت خیابانهای منطقه محروم کوی پیام نور از محل اعتبارات دولتی انجام میگیرد

به گزارش خبرنگار دزآوان مهندس عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی ، عظیم سرافراز رییس شورای شهر دزفول ، محمد رضا کرمی نژاد شهردار دزفول و منصور نظریان رییس اداره راه و شهرسازی دزفول با حضور در منطقه محروم کوی پیام نور از روند آسفالت خیابانهای این منطقه بازدید و همچنین در دیدار با اهالی این منطقه رفع مشکلات متعدد کوی پیام نور دزفول را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری دزآوان مهندس کرمی نژاد شهردار دزفول در جمع مردم کوی پیام نور اظهار کرد : با پیگیری مهندس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از اعتبارات ملی بودجه لازم جهت آسفالت خیابانهای اخذ شده است.

وی افزود : با همکاری شهرداری دزفول و اداره راه و شهرسازی مراحل آسفالت خیابانهای انجام میگیرد و از اهالی تقاضا داریم پیش از آسفالت حفاری های مورد نظر را انجام دهند.

شهردار دزفول بیان داشت : در فاز خیابانهای پیام نور غربی آسفالت خواهد شد و سپس با تامین اعتبار خیابانهای پیام نور فرعی نیز در فاز دوم آسفالت میشود.

کرمی نژاد در ادامه گفت : کوی مهر شهر با اعتبارات جاری و توسط سازمان عمران شهر سازی شهرداری ، کوی زیباشهر به وسیله اعتبارات دولتی که توسط نماینده محترم اخذ شده و همچنین خیابانهای دزفول که توسط بخش خصوصی همزمان با کوی پیام نور آسفالت میشود تا عملا شاهد روند مثبت نهضت آسفالت که خواست  همه مردم دزفول است با سرعت انجام گیرد.

عظیم سرافراز رییس شورای شهر دزفول نیز در ادامه اظهار داشت : یکی از اقدامات قابل تقدیر مهندس پاپی زاده توجه ویژه به مناطق محروم است.

وی همچنین گفت : منطقه پیام نور دزفول یکی از مناطق محروم است که لازم بود حرکتی در جهت رفع محرومیت زدایی این منطقه انجام شود و امروز خوشبختانه با پیگیری نماینده دزفول و شهردار محترم این امر میسر گردید .

رییس شورای شهر دزفول در ادامه افزود : رفع محرومیت زدایی از تمام مناطق دزفول باید در سر لوحه همه مسوولین قرار گیرد.

وی افزود : ساکنین کوی پیام نور با تشکیل شورای محلی میتوانند مشکلات خود را جمع بندی و اقدام به برپایی جلسات با شورای شهر انجام داده و با قوی شدن ارتباط شرایط برای بررسی و رفع مشکلات بهتر میتواند انجام گیرد.

عظیم سرافراز در پایان در خصوص تغییر نام کوی پیام نور به احمد آباد که توسط یکی از حضار انجام گرفت گفت : این منطقه با نام کوی پیام نور ثبت شده و نام این منطقه تغییری نکرده است.

منصور نظریان رییس اداره راه و شهرسازی دزفول نیز در سخنانی گفت : هزینه آسفالت و قیر مورد نیاز ازمحل اعتبارات دولتی و با پیگیری های مهندس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی تامین شده است.

وی افزود : دستگاههای لازم جهت آسفالت و روکش گذاری معابر کوی پیام نور تامین شده و به زودی عملیات اجرایی آن انجام میگیرد.

dsc06078

dsc06042 dsc06062 dsc06086 dsc06096

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه