رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
  • کد خبر : ۹۰۵۸
  • مشاهده :  365 بازدید
  • چاپ خبر : شبکه روشنایی معابر شهری اصلاح و بهسازی شد
مدیر روابط عمومی توزیع برق شهرستان دزفول خبر داد:

شبکه روشنایی معابر شهری اصلاح و بهسازی شد

مدیر روابط عمومی توزیع برق شهرستان دزفول از اصلاح و بهسازی شبکه روشنایی شهری به منظور زیباسازی و تامین رفاه و ایمنی معابر برای شهروندان و گردشگران نوروزی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری دزآوان، “وحید سالاری” در گفتگویی با بیان اینکه این طرح از ابتدای بهمن […]

مدیر روابط عمومی توزیع برق شهرستان دزفول از اصلاح و بهسازی شبکه روشنایی شهری به منظور زیباسازی و تامین رفاه و ایمنی معابر برای شهروندان و گردشگران نوروزی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری دزآوان، “وحید سالاری” در گفتگویی با بیان اینکه این طرح از ابتدای بهمن ماه سال گذشته آغاز شد اذعان داشت: اصلاح و شست و شوی ۳ هزار و ۳۰۰ دستگاه چراغ، تعویض ۷۵۰ عدد لامپ، تعویض ۹۰۰ مورد انواع استارتر، ترانس، هلدر و همچنین رنگ آمیزی ۱۳۵ اصله پایه تلسکوپی در خیابان های اصلی و بلوار هایی نظیر خیابان امام خمینی(ره) ، بلوار پارک بعثت ، بلوار پارک دولت و بلوار خیبر از جمله اقدامات اجرا شده در این پروژه بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: اجرای پروژه هایی از این دست باعث زیباسازی، افزایش چشم انداز بصری شهر و همچنین ارتقای امنیت و سلامت شهروندان می گردد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه